Podnikajte vždy s najmodernejšou technikou

Financujte nákup DIGITAL SIGNAGE technológii a udržujte krok s technológiami.

Ste živnostník alebo obchodná spoločnosť?

Chcete mať k dispozícii vždy tú najmodernejšiu techniku a naplno ju využívať spolu s prídavnými asistenčnými službami a dokonalým poistením? Klasický alebo finančný leasing? Aký typ financovania je pre vás najvhodnejší?

Spoločnosť GRENKE je nemecká leasingová spoločnosť so sídlom v nemeckom Baden-Badene s vyše 37 ročnou históriou v leasingu IT, SW, kancelárskeho vybavenia a ostatných technológií. Za tento čas sa GRENKE rozrástlo do celej skupiny firiem ponúkajúcich leasingové, bankové a faktoringové služby na európskom trhu.

Či už ste podnikateľ, ktorý chce financovať vybavenie a udržať svoju likviditu alebo obchodník, ktorý si cení pohodlné spracovanie a rýchly peňažný tok, so spoločnosťou GRENKE je ľahké rozšíriť si svoje finančné horizonty. Hlavne, keď poskytujeme financovanie už od vstupnej hodnoty 500 eur bez DPH.

Je úžasné, čo všetko môžete „lízovať“: Kiosky, Digitalne LCD, dotykové samoobslužné kiosky, IT softwarové riešenia, správa digital signage riešení, servery pre IT, IT infraštruktúra, pokladničné a platobn0 systémy pre maloobchod, pre vašu novú kanceláriu

alebo vašu druhú pobočku či predajňu. To všetko a oveľa viac môžete s nami a GRENKE financovať.

Prečo by ste si mali zo všetkých dostupných možností, vybrať práve spoluprácu s nami? Nezáleží na tom, či je vaša firma zdravotníckym zariadením alebo malým a stredným podnikom – sme tu pre vás. Naše poradenstvo je profesionálne a otvorené, podmienky sú zaujímavé aj pri malých objemoch a spracovanie jednduché a rýchle.

Malé leasingové splátky namiesto veľkých investícií

Užite si slobodu a urobte správnu vec okamžite. V prípade Classic leasingu si stačí zvoliť preferované obdobie základnej doby leasingu bez nutnosti voľby spôsobu ukončenia a ste pripravení ísť na to. Čo z toho máte? Istotu, ktorú potrebujete na plánovanie, malé leasingové splátky a slobodu neskoršej voľby spôsobu ukončenia leasingu

Flexibilné splácanie

Dĺžka zákadnej doby leasingu od 6 do 60 mesiacov.  Výber je na vás.

Ľahké plánovanie

Fixné mesačné leasingové splátky – cenovo dostupné a ľahko naplánovateľné.

Osobné a na mieru

Leasing na mieru s našimi osobnými poradenskými službami.

Aktuálna technológia

Vďaka vysokej flexibilite vymeníte staré zariadenia vždy včas za nové.

AKO FUNGUJE LEASING KTORÝ POSKYTUJEME

Classic leasing je najčastejšou voľbou podnikateľov na Slovensku.

Pre vaše podnikanie je dôležité mať istotu, ktorú potrebujete na vypracovanie plánov, ale zároveň aj flexibilitu. To isté by malo platiť aj pre financovanie. Pri Classic leasingu používate zariadenia počas dohodnutého obdobia leasingu, avšak bez povinnosti odkúpenia po ukončení leasingu.

Prevádzame na vás všetky práva vyplývajúce zo záruk (záruky predajcu a výrobcu). To znamená, že ak sa vyskytnú chyby, alebo je potrebné uplatniť reklamáciu, nemusíte strácať čas a riešiť to cez nás. Namiesto toho môžete ísť priamo k predajcovi alebo výrobcovi.

Po podpise leasingovej zmluvy so spoločnosťou GRENKE a vami potvrdenom prevzatí predmetov leasingu sú dodávatelia zvyčajne milo prekvapení, keď zistia, že kúpna cena je zaplatená do 48 hodín. Jednoducho je to rýchle.

Na konci základnej doby leasingu sa môžete rozhodnúť, či ukončíte zmluvu a zariadenie vrátite alebo ho odkúpite za aktuálnu trhovú hodnotu. Prípadne si môžete svoju zmluvu predĺžiť a naďalej využívať osvedčenú technológiu.

FINANČNÝ Leasing

– už od obstarávacej ceny 500 € bez DPH
akontácia štandardne 0 % (pokrýva náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov)
– variabilná dĺžka trvania: 15, 24, 36, 48 alebo 60 mesiacov
– posúdenie žiadosti do niekoľkých hodín
– pri nákupe do 7 500 € bez predkladania účtovných výkazov
– zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy a zjednodušuje daňové a účtovné postupy)
– vaše zariadenie už zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
– vrátane prefinancovania súvisiaceho tovaru a služieb
– nemenné splátky počas celého leasingového obdobia bez ohľadu na budúci vývoj na finančných trhoch (umožňuje zjednodušenie plánovania)

KLASICKÝ Leasing

– doba trvania: 15, 24, 36, 48 až 60 mesiacov
– minimálna obstarávacia cena od 500 € bez DPH
– zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške
– kúpna cena: zostatková trhová hodnota, maximálne 15% z OC
– splátky pri tomto type financovania sa účtujú priamo do prevádzkových nákladov, financované predmety sa nemusia zaraďovať do majetku a odpisovať (zjednodušuje daňové postupy)

Určený pre podnikateľov, ktorí si uvedomujú v dnešnej dobe rýchleho morálneho zastarania techniky a majú potrebu investovať do najmodernejšej techniky v pravidelných intervaloch za účelom zachovania si náskoku pred konkurenciou. Zároveň nechcú mať starosti s recykláciou, skladovaním či zobchodovaním použitej techniky. Zákazník, ak aj pôvodne zamýšľal po skončení doby leasingu predmet leasingu vrátiť, môže sa rozhodnúť odkúpiť ho.

ČO VŠETKO VIEME PRE-LEASOVAŤ

VYŽIADAJTE SI LEASINGOVÚ PONUKU

Dopyt formular
Zasielať novinky / Newsletter / Nachrichten senden ?