• Home
  • BLOG
  • Digitálne menu
  • Panda Express predstavuje digitálne menu s ponukou jedla na viac ako 600 svojích pobočkách

Čínska reštaurácia s rýchlym občerstvením Panda Express umiestnila digitálne panely na viac ako 600 pobočkách. Reklamné spoty, digitálne menu, zaujímavý obsah a aktuálne zaujímavosti preniesli zákazníkov do moderného a pútavého kulinárskeho sveta v reštauráciach Panda Express.

Miesto: Panda Restaurant Group, Rosemead, California
Projekt: Prestavba 600 pobočiek na DS riešenie
Kategória: Jedlo & nápoje

PREDSTAVA
Spoločnosť Panda Express sa snažila odlíšiť svoje reštaurácie od konkurencie tým, že zákazníkom poskytla jedinečný zážitok, aby si v nich zákazníci radi pochutili, strávili dlhší čas a zároveň sa chceli znova vrátiť.

Spoločnost Panda Express začala vzdelávať a baviť zákazníkov pri propagácii a predaji svojich jedál, prostredníctvom systému DC. S viac ako 1900 pobočkami a priemerným rastom 125 miest ročne, si spoločnosť vyžadovala jednoduché, spoľahlivé a rozšíriteľné riešenie spojenia so svojimi zákazníkmi. Riešenie si vyžadovalo aby bolo bezproblémové a ľahko zvládnuteľné pri nastavení prezentácie ponuky jedál kreatívnym a atraktívnym spôsobom.

VÝZVY
Pre vytvorenie spoľahlivého a konzistentného obsahu bolo prvoradé nájsť to pravé „riešenie na kľúč“ pre viac ako 700 pobočiek. Panda Express potrebovali nájsť All-in-one produkt digitálnej projekcii informácii, a to od správy obsahu až po zákaznícky servis a podporu.

Kapacita a rozšíriteľnosť bola do značnej miery taktiež výzvou. Bolo potrebné vybrať poskytovateľa, ktorý by bol nielenže schopný nainštalovať a spravovať informačné panely na viac ako 700 pobočkách, ale mal by mať tiež schopnosť a záujem do budúcnosti so značkou rásť a integrovať nové technológie.

V rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí rýchloobrátkového priemyslu bolo kľúčové nájsť spoločnosť, ktorá by poskytla rýchle a presné služby zákazníkom. Rýchla reakcia na potreby správy danej pobočky bola rozhodujúca.

RIEŠENIA
Riešenia na kľúč poskytlo Panda Express požadovaný balík, vrátane posúdenia na pobočke, konzultačných služieb, obstaranie hardvéru a softvéru, inštaláciu, uvedenie do prevádzky, správu obsahu, školenie a podporu. Dobrý zákaznícky servis je kľúčom k úspechu. Schopnosť poskytnúť technickú podporu a správu obsahu na obrazovke v danej chvíli boli rozhodujúce dôvody prečo si ich spoločnosť Panda Express vybrali.

„Kedykoľvek počas dňa zašleme email správcovi systému a naše otázky a problémy sú riešené takmer okamžite. Sú jedným z najlepších odborníkov na digitálne panely s ktorými veľmi radi spolupracujeme,“ povedala zamestnankiňa z Panda Restaurants Group.

VÝSLEDKY
Na základe testov is Panda Express vybrala najlepšieho poskytovateľa riešení digitálneho zobrazenia informácii, a to z niekoľkých hlavných konkurentov. Dnes nájdete riešenia informačných panelov od rôznych dodávateľov avšak toto je jedno z najväčšch s viac ako 600 pobočkami spoločnosti Panda Express. Ich riešenie zlepšilo spokojnosť zákazníkov. Zákazníci sa teraz môžu niečo naučiť, pobaviť, ako aj lepšie spoznať značku Panda Express. Vynovený vzhľad a pocit, ktorý digitálne panely pridávajú do reštaurácii, zlepšujú obraz značky Panda, ako lídra v kategórii ázijskej rýchleho občerstvenia.

Vzhľadom na úspech prvotných projektov, Panda Restaurant Group teraz skúma ďalšie možnosti tohoto média. „Sme veľmi ohromení, ako spoločnosť pristupuje k zákazníkovi. Spoločnosť poskytuje cenné poznatky k zmene, napredovaniu a vzdelaniu.“

Aj v našej spoločnosti WVsignage s.r.o. Vám vieme navrhnúť a dodať spoľahlivé riešenie „digital signage“ podľa vašich potrieb a požiadaviek.